Dlhotrvajúce krémové očné tiene Bourjois

Ahojte, prajem vám krásne nedeľné popoludnie! 
V dnešnom článku by som vám chcela ukázať moje najobľúbenejšie odtiene krémových očných tieňov od Bourjois. A ak vás zaujíma, čo hovorím na ich prevedenia a kvalitu, takisto sa to dozviete, keď budete pokračovať v čítaní.Tieto očné tiene, o ktoré ste mohli súťažiť na mojom Instagrame, sú pre mňa úplnou novinkou. Nielen preto, že patria medzi novinky portfólia značky ale aj preto, že s krémovými tieňami v tejto forme nemám mnoho skúseností. Najmä nie tých pozitývnych. 
Vždy som sa im akosi intuitívne vyhýbala, pretože som im jednoducho nedôverovala a nedokázala som si predstaviť, ako by som ich mohla bezpečne nosiť bez toho, aby sa mi zlievali do záhybu pohyblivého viečka. Najmä vzhľadom k tomu, že všetkých tých zopár pokusov dopadlo katastrofálne a navyše fakt, že mám prirodzene mastnejšie viečka moje pochybnosti len podporili.


Je preto, hádam, pochopiteľné, že som mala určité pochybnosti aj pred používaním týchto od Bourjois. Začala som teda swatchami na ruke a keď som sa zamilovala od ich prekrásnych odtieňov, nebolo cesty späť a pristúpila som k ich skúške na očiach. 
Apropo, odtiene. Mojimi najväčšími obľúbencami sú 07 Or du commun z Metal Edition a 03 Mauve your body, 04 Abracada´brown a predovšetkým 02 Oh de roses! zo Satin Edition.


Keďže som ich chcela naplno otestovať, rozhodla som sa ich prvý krát použiť bez podkladovej bázy, čo som doteraz ešte nikdy nespravila a úprimne ani neviem, čo ma k tomuto rozhodnutiu priviedlo, no počas tohto experimentu som zistila úžasnú vec! 
Tieto tiene je možné nosiť aj bez bázy a držia celý deň ako pribité! Toto zistenie mi doslova vyrazilo dych a nechápem, ako je možné, že všetko ostatné líčenie sa mi vplyvom tepla a potu priam roztápa. Čiže popri tých krásnych odtieňoch a bezchybných finišoch si ma naprosto dostali svojou bezchybnou výdržou a za seba ich určite odporúčam.

Už ste ich skúšali? Zaujali vás? Dajte vedieť!

4 komentáre

 1. Tak tyhle oční stíny vypadají fakt zajímavě! :)

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vyzerajú nádherne! Keby si oči maľujem viac, určite by som po nich skočila. Jeden takýto metalický, no v rose-gold odtieni mám doma, myslím od Essence a som s ním spokojná :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Však? Ja ich mám momentálne najradšej, lebo pod ne nepotrebujem používať bázu :) ♥ To je skvelé, musí byť krásny... rosegold milujem!

   Odstrániť