LAST DAYS

Posledný článok som ukončila vetou: „A tak sa stalo.“ Nemôžem povedať, že som to všetko v minúte hodila za hlavu, že sa problémy vyriešili alebo stratili a všetko je opäť skvelé, no určite môžem aspoň spokojne napísať, že sa cítim oveľa lepšie. To, čo som vám napísala, som písala niekoľko dní predtým, ako som článok publikovala, pretože to všetko na mňa doľahlo a ja som to zo seba chcela dostať von. S odstupom tých pár dní som sa však rozhodla nezmazať tie slová a upravila som ich do čitateľnej podoby, aby som ich mohla publikovať. Verím totiž, že nie som sama, kto sa potýka so zlým obdobím a možno sa niekomu pri čítaní mojich slov uľavilo aspoň tým, že si uvedomil, že nie je sám, kto má akékoľvek väčšie či menšie starosti a ťažkosti. 

Dnes tu sedím nalíčená, oblečený mám overal (pozor, už nie tepláky! :)) a mám pred sebou ešte dlhú  a nie úplne jednoduchú cestu k tomu, aby bolo všetko lepšie než kedykoľvek predtým. No chcela by som začať tým, že sa s vami podelím o niekoľko vecí, ktoré mi v posledných dňoch spravili veľkú radosť a vďaka ktorým sa cítim oveľa lepšie.

• nafarbila som si vlasy. Síce som si (opäť) chcela nechať odrásť svoju farbu, no vyzeralo to tak príšerne, že som to jednoducho nevydržala! Našťastie som našla moju all-time-favourite farbu na vlasy v tom najlepšom odtieni a hneď mám zo seba lepší pocit. 

• skúšam si vypestovať vlastný ananás z listov. Zatiaľ nemám veľmi pocit, že by to išlo dobrým smerom, no nestrácam nádej a som rozhodnutá to skúšať, až kým sa mi nezadarí.

• Gabko ma potešil veľkými Lentilkami, o ktorých som stále rozprávala a tiež najlepšou zmrzlinou na svete - čokoládovou s brownie od Ben&Jerry´s... hold, laktózová intolerancia musela ísť bokom, za to mi to fakt stálo!

• okúpala som Rufusa a poriadne vygruntovala byt. Používa ešte niekto toto slovo? :D

• bez výčitiek som si po dlhom čase prečítala kus knihy a pozrela množstvo inšpiratívnych videí na YouTube.

• pozrela som si Pravú blondínku 1 a 2 a opäť získala taký ten odhodlaný sassy-girly postoj k životu ♥

• dokonca som sama KONEČNE natočila video!

• a nafotila niečo na Instagram a do článkov sem na blog. Neuveriteľne som sa opäť začala vyžívať v testovaní novej kozmetiky.

• celkom dosť času som strávila na mojom starom blogu, kde so•m si prezerala a čítala články spred troch, štyroch, piatich rokov a opäť som si vybavila krásne spomienky na moje blogové začiatky. Mrzí ma, že som vtedy zmazala celý rok 2012 a všetko, čo som vtedy napísala je nenávratne preč, no som rada aspoň za to, že som ponechala zvyšok Donny Writes v nedotknutej podobe :) ♥ 
• odhodlala som sa na moju neobľúbenú činnosť a to odmrazenie a vyčistenie chladničky. Nerobím to vôbec rada, no na konci ma vždy veľmi poteší výsledok.

• po úspešnom zakorenení listu echeverie, som jej odtrhla ďalších osem a rozhodla som sa spraviť si takú menšiu sukulentovú „skalku“ v kvetináči, ktorú vám veľmi rada ukážem, keď bude hotová, i keď to bude ešte nejaký čas trvať.

• tiež som si vydolovala niekoľko kôstok z citrusov - presnejšie 2 kôstky z troch citrónov a tri z jedného pomaranča - a teraz ich suším, aby som si skúsila vypestovať stromčeky od úplného začiatku.

A v neposlednom rade som si dala také drobné predsavzatie, že sa budem viac tešiť z podobných maličkostí, ktoré sú súčasťou mojich dní :) 

5 komentárov

  1. něco mi připomíná,že bych měla něco udělat už se svými vlasy

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krásne zhrnutie noviniek, inak farba vlasov ti veľmi pristane, veľmi pekný výber, chválim. :)

    Rebelliouslily

    OdpovedaťOdstrániť