Lips & Perfumes

Ahojte, prajem vám krásny utorok! 
Pred niekoľkými týždňami prišla privátna značka dm-ky Trend It Up s novou limitovanou edíciouAko možno viete, čo sa týka limitek od tejto značky, doteraz ma najviac zaujala edícia Graceful Feminity z minulého roka, z ktorej som si kúpila takmer všetko. Odvtedy ma žiadna tak veľmi neoslovila, i keď musím uznať, že produkty v nich bývajú veľmi zaujímavé a lákavé. Potom však prišla edícia Lips & Perfumes, ktorá ma hneď na prvý pohľad naprosto uchvátila, pretože na promo fotkách vyzerala veľmi lákavo až neodolateľne, a tak som, prirodzene, neodolala...Mne osobne sa veľmi páči, že sa táto low-budget značka snaží svojim dizajnom a kvalitou produktov priblížiť high-end kozmetike, čo sa jej pri tejto kolekcii veľmi vydarilo a aj keď je na baleniach cítiť, že ich veľkú časť tvorí ľahký plast, na atraktivite a lákavosti jej to určite neuberá a rovnako to nemá vplyv ani na kvalitu jednotlivých produktov.
V tejto limitovanej edícii sa nachádzajú tri produkty - parfumovaná voda, peeling a matný rúž na pery. Tie sú u nás dostupné v štyroch farebných variantoch, avšak v Nemecku a Rakúsku je (alebo aspoň bol) v predaji ešte jeden. Škála odtieňov je rozmanitá - od nude cez ružovú, červenú až po bobuľovú, vďaka čomu si skutočne každá z nás môže nájsť pre seba tú pravú trojicu, pričom vône, samozrejme, nezaostávajú a nájdete medzi nimi ako kvetinovú, tak ovocnú či orientálnu.


Napriek tomu, že ma zaujali všetky, na testovanie som si vybrala najtmavšiu trojicu a práve o nej vám dnes napíšem viac. Tento variant som zvolila nielen kvôli tomu, že ma na prvý pohľad oslovil o kúsok viac než tie ostatné, premýšľala som totiž aj nad tým, že leto pomaly ale iste končí (skôr či neskôr si to budeme musieť priznať) a na jeseň bude ten tmavý rúž viac než ideálny!


Parfumovaná voda
Bez najmenších pochýb ide o najväčší ťahák celej kolekcie. Jeho hravo-elegantný dizajn je dosiahnutý minimalistickým hranatým flakónom z matného farebného skla s plastovým vrchnákom, v ktorom je decentne zamaskovaná pumpička. Vôňa má objem 30ml a nesmierne milo ma prekvapilo, že nejde o toaletku (EdT) ale o koncentrovanejšiu vôňu (EdP).
Keďže nie som vôbec žiadny odborník a v oblasti vôní mám veľké medzery, ťažšie vám poskytnem nejaký jej opis. Môžem však povedať, že vôňa 050, ktorú som si vybrala, je dosť sladká, ťažká a silná, čo sa jednoznačne nepáči každému, avšak som presvedčená, že ak je niekto milovník tohto typu vôní ako aj ja, príde si na svoje. Vôňa je veľmi ženská, podľa mňa patrí skôr k orientálnym a je to presne ten typ, ktorý najčastejšie vyhľadávam a najviac sa mi páči. Veľmi chválim aj jej výdrž, ktorá je naozaj viac než obstojná a úprimne ma prekvapila.
Uznávam, že nepatrí k vôňam, aké sa „hodia“ do teplých letných dní, no ak môžem byť teraz chvíľu trochu umelecká, povedala by som, že jej sladké vanilkové tóny sú zhmotnením noci, tajomna a vkusnej erotiky. Alebo aspoň vo mne to určite evokuje a naprosto pasuje do môjho vkusu.

A len tak mimochodom, takto nejako si predstavujem, že vonia Lana Del Rey. Ťažká sladká vanilková vôňa a cigarety. Ale to len tak na okraj... ;)Peeling na pery
Obal peelingu je drobná okrúhla plastová nádobka, v ktorej sa nachádza peeling z cukru a akoby masielka s jemnou neurčitou sladkastou vôňou a príjemnou chuťou. Úprimne, nepodarilo sa mi dohľadať, či je peeling skutočne jedlý, no zatiaľ sa mi nič nestalo, takže nebezpečný určite nie je ;) Peelingové čiastočky sú o čosi jemnejšie ako bežný kryštálový cukor a pery veľmi príjemne a účinne obrusujú a prekrvujú. Po peelingu sú pery trošku mastnejšie, ako po použití balzamu, a zároveň veľmi jemné a príjemne hladké.
Napriek tomu, že je peeling jemne zafarbený, na perách farbu nezanecháva a ani ich netónuje, takže sa nemusíte obávať neželaného zafarbenia pokožky v okolí pier.

Matný rúž na pery
Obal rúžu má veľmi jednoduchý a príjemný dizajn, no samotný rúž bol pre mňa trošku sklamaním. Nakoľko je na obale uvedené, že ide o matný rúž, prirodzene som očakávala matný či aspoň polomatný finiš, ktorého som sa však, žiaľ, nedočkala. Rúž je na perách skôr lesklý a nezdalo sa mi, že by mal tendenciu po čase matnieť. Uznávam, že nejde o úplne klasicky lesklý rúž, no aj tak som čakala niečo iné.
Napriek tomu ale musím pochváliť aspoň jeho odtieň, ktorý sa mi naozaj páči, i keď v matnej forme by bol naozaj TOP. Jeho vôňa je prakticky totožná s vôňou peelingu a jeho výdrž je, povedala by som, klasická ako pri krémových rúžoch býva, veľa jedenia a pitia nevydrží a po jeho odlíčení na perách zostáva jemný tint. 

Celkovo na mňa táto kolekcia pôsobí pozitívne, dokonca prižmúrim oko aj nad tým rúžom, pretože si u mňa ten skôr lesklý finiš vykompenzoval skutočne krásnym odtieňom. Určite stojí za to sa na edíciu ísť aspoň pozrieť a trúfam si povedať, že odídete minimálne s jedným produktom :) Som veľmi zvedavá, či Trend It Up ešte niekedy príde s ďalšími vôňami a ak áno, veľmi rada si nejakú zaobstarám, ak bude v podobnej kvalite ako tá, o ktorej som vám dnes písala. A takisto ma veľmi zaujíma, s akou limitkou príde najbližšie... :)

Čo hovoríte na produkty? Ulovili ste si niečo z tejto kolekcie? 

6 komentárov

 1. Na túto kolekciu pozerám už veľmi dlho, resp hlavne na tie parfémy, keďže by spĺňali moju požiadavku na cruelty-free parfém, ale ako sa poznám, kým sa dostanem ku kúpe, tak už dávno nebudú :D Krásne fotky Domi!

  Igelitku si neprosím / Facebooková stránka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Och, tak to by si sa teda mala poponáhľať :D :) Ktorý ťa zaujal najviac? :)
   Ďakujem ti kráásne, Veri ♥♥♥

   Odstrániť
 2. Túto novú radu som videla na instagrame DM a ihneď ma neskutočne zaujala. Tie produkty vyzerajú jednoducho geniálne a hneď som sa zamilovala do tej nude farby, avšak ešte som žiadny produkt nevyskúšala. Táto vínová farba a kolekcia však vyzerá taktiež dokonalo! :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. U nás v Trnave majú všetkých 5 druhov :)

  OdpovedaťOdstrániť