Mini Beauty Wishlist

Ahojte, krásny pondelok! ♥
Dnešný článok som sa rozhodla venovať rozšíreniu môjho nikdy nekončiaceho wishlistu. Možno ste si to všimli aj vy, no len máločo z toho, čo som kedy zverejnila vo svojich wishlistoch, som si potom aj reálne kúpila. Bolo to najmä preto, že o väčšinu z tých vecí som po čase úplne stratila záujem a jednoducho som do nich tie peniaze vložiť nechcela. 
Takisto ste si možno všimli, že posledný kozmetický wishlist sa tu naposledy objavil vo februári, čo je už celkom dlhý čas (a, mimochodom, kedy sa to, preboha stalo?!). Je to preto, že tentokrát som sa rozhodla ukázať vám veci, ktoré ma zaujímajú trošku dlhšie než posledných pár dní a tým pádom ich mám skutočne premyslené a som si naozaj istá, že ich chcem skúsiť. Takže namiesto desiatky produktov, ktoré ma oslovili viac-menej len na prvý pohľad, je tu dnes výber piatich, ktoré ma naozaj úprimne zaujímajú.
Ja viem, ja viem, stále dodržiavam svoju No Spend Challenge a čoskoro sa vám prihlásim s novým update článkom, no aj tak je zopár vecí, ktoré ma nesmierne lákajú a veľmi rada by som si ich zaobstarala. Popravde, predpokladám, že to skôr ako koncom tohto či začiatkom budúceho roka kvôli mojej výzve nebude, no aspoň sa s vami podelím o moje aktuálne kozmetické želania.
Rose Quartz Face Roller
Pleťový roller s ruženínom. Jeho pôvod údajne siaha až do Číny 17. storočia, kde sa obdobné Jade rollers využívali s veľkou obľubou. O týchto vecičkách sa dočítate, že sú skvelé na jemnú masáž tváre, ktorá prekrvuje pleť, pomáha mikrocirkulácii a navyše je účinný v boji s akné, tmavými kruhmi a vačkami pod očami, drobnými vráskami, pomáha pleti detoxikovať, zmierňuje začervenanie či dokonca napomáha zmierňovať bolesti hlavy. A to všetko vďaka sile minerálov, ktorej, ako iste viete, ja skutočne verím a chcem sama na sebe otestovať účinky jedného z mojich najobľúbenejších kryštálov na vlastnej koži aj v tejto forme.

Nuxe Prodigieuse (le parfum)
Parfum s vôňou ikonického oleja od Nuxe, ktorý už nejaký ten mesiac s obľubou používam. Veľmi ním šetrím, preto a mi nepodarilo spotrebovať ani jednu malú fľaštičku, no skutočne ho stačí len trošičku, takže sa s tým šetrením ani nemusím nejak extra snažiť.
Každopádne, jeho vôňa je skutočne prekrásna a taká, akú mám rada - sladká a ťažká. Gabko hovorí, že je taká „babičkovská“, no mne sa aj tak veľmi páči a rada by som ju mala aj vo forme parfumu, nielen oleja.

Kiehl´s Midnight Recovery Concentrate
O tomto sére som toho už toľko počula - a väčšinou to boli, dovolím si povedať, chválospevy - že bolo len otázkou času, kedy po ňom začnem pokukovať tiež. Myslím, že o ňom veľa písať nemusím a samy dobre viete, o čo ide, keďže je možné ho vidieť online priam neustále. Keby však náhodou, ide o nočný olejový koncentrát, ktorý by mal s pleťou dokázať už za jednu noc hotové zázraky a instantne vylepšiť jej celkový vzhľad a kvalitu.

Too Faced Cocoa Contour
Pravdepodobne viete, že nie som veľmi fanúšičkou kontúrovania. V poslednom období som nad tým celkom dosť premýšľala a myslím, že som našla dôvod. Samozrejme, najzásadnejší je ten, že to neviem a bez problémov to priznám. No to je, prirodzene, niečo, čo sa dá zmeniť. Ďalší a podstatnejší, ktorý vysvetľuje aj to, prečo som sa to nikdy nejak extra učiť nechcela je ten, že všetky produkty na kontúrovanie, s ktorými som sa doteraz stretla, boli na mňa príliš oranžové a nech som robila čokoľvek, nikdy to nevyzeralo dobre.
Pred časom som ale natrafila na túto kontúrovaciu paletku od Too Faced, ktorá má podľa mňa veľmi pekné studené odtiene a bola by som schopná vložiť svoje nádeje.

Hair Burst vlasové vitamíny
No a na záver tu mám ešte tento doplnok výživy, ktorý by mal podporiť rast vlasov a podľa viacerých fotiek na internete robí priam zázraky. Keďže sa mi nepodarilo nájsť nikoho v mojom okolí, kto by s ním mal priamo osobnú skúsenosť, povedala som si, že vitamíny otestujem sama na sebe. Nie teraz, o pár mesiacov, no určite vám dám potom vedieť (tak ako o všetkom, čo tu dnes máme). Rozhodla som sa obetovať potom tie korunky aj preto, aby som pre vás mohla pripraviť dôkladnú recenziu tohto takmer zázraku ;)

Po čom momentálne túžite vy? Plníte si všetky želania alebo si ich vždy najprv premyslíte?

6 komentárov

 1. Ten Jade Roller potrebujem, je to láska! :D Možno je to zbytočnosť ale brutálne ma láka to vyskúšať :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A možno to zbytočnosť nie je :D ;) Skúsime, uvidíme :)

   Odstrániť
 2. O tých vitamínoch som už počula, tie by som veru vyskúšala. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý wishlist :) Na ten roller mám zálusk aj ja, len nemám poňatia, kde ho objednať. Od značky Nuxe by som zas rada vyskúšala olejček :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak tento problém som ešte ani ja nevyriešila :D Ale ak na to prídem, rada dám vedieť :)) Nuxe olejček je fakt láska ♥

   Odstrániť