Telové mlieko do sprchy s aktívnym uhlím?! | Balea lahôdky #3

Ahojte, krásny stred týždňa! ♥
Tak ako som nedávno v jednom z minulých článkov premýšľala, že zavediem pravidelnú „rubriku“ s výberom produktov Balea, ktoré ma zaujmú a teraz mám pocit, že sa tak nejak prirodzene vytvorila sama a dnes mám pre vás pokračovanie s ďalšími štyrmi produktami, ktoré vám odporúčam vyskúšať :)Telové mlieko Coconut Kiss
Toto drobné mliečko si ma hneď na prvý pohľad získalo svojim viac než rozkošným vzhľadom a veľmi milým balením, ktoré má 75ml. Mliečko bolo klasické biele, malo redšiu konzistenciu, ktorú ja v lete uprednostňujem, rýchlo sa vstrebávalo a pokožka po ňom ostávala príjemne jemná a vláčna bez mastného či lepkavého filmu. Tiež sa mi veľmi páčil jeho uzáver so „štuplíkom“, aký som na telovom mlieku, myslím, ešte nevidela a prišiel mi praktický, no neviem si predstaviť s týmto drobčekom cestovať, pretože by som sa bála situácie, kedy by tlak na batožinu spôsobil jeho otvorenie. Každopádne to ale nevnímam ako jeho nedostatok, pretože sa mi to nestalo a bola to čisto len moja úvaha. Musím pochváliť aj jeho vôňu, ktorá bola príjemne jemná a nevtieravá, krásne kokosová a osviežujúca. 
Super je tiež to, že toto mliečko zoženiete aj v melónovej vôni, stojí len 0,99€ a nájdete ho ako na e-shope, tak v predajni pri pokladni (teda aspoň tam som ho ja videla v troch odlišných predajniach :))

Telové mlieko do sprchy s aktívnym uhlím
Druhý produkt je tiež telové mlieko, tentokrát však do sprchy! Tak ako asi všetci, aj ja si všímam, že v súčasnosti sa aktívne uhlie pridáva už takmer do každého druhu kozmetického produktu a vo väčšine prípadov ma to už necháva naprosto chladnou, no tento produkt ma práve preto oslovil. Okrem neho obsahuje aj kokosový prach a má takú zaujímavú šedastú farbu. Úprimne však neviem, či má obsah uhlia v tomto mliečku nejaké špeciálne účinky, no lákavý je naozaj poriadne. Nielenže toto mlieko dostalo mňa (čo nie je zase až tak ťažké), pred časom som „pristihla“ Gabka, že ho používa, čo mi bolo maximálne podozrivé, nakoľko on neznáša akékoľvek mlieka a krémy. Vypadlo z neho, že sa mu „páčilo, že je to čierne, používa to miesto sprchového gélu a nie je po ňom vysušený“.
Ja ho teda používam klasicky ako mlieko do sprchy a zdá sa mi, že oproti iným Balea sprchovým mliekam, ktoré som skúsila, je hustejšie a lepšie funguje, alebo teda aspoň ja som s výsledkom spokojnejšia. Jeho cena je 2,49€ za dosť veľké 400ml balenie.
Ochranný anti-pollution denný krém a sérum
Túto dvojicu som si vybrala preto, že anti-pollution produkty majú podľa mňa celkovo veľmi slabé zastúpenie na našom trhu a po tých viac než troch rokoch, odkedy opäť bývam v Bratislave, naozaj pociťujem vplyv ovzdušia na moju pleť. Dostupnosť takýchto produktov u značky Balea ma teda veľmi potešila najmä preto, že sa dajú jednoducho zohnať a majú viac než skvelú cenu. Za 30ml sérum zaplatíte 4,19€ a za 50ml krém 3,19€. Oba produkty majú veľmi príjemnú vôňu a nesmierne ľahučkú konzistenciu, vďaka ktorej sa rýchlo vstrebávajú do pleti. Pri sére si treba dať pozor na dávkovanie, pretože ho na celú tvár stačí tak pol pumpičky a keď to skúsite s celou, pleť zostane trochu lepkavá. Produkty okrem iných zložiek obsahujú Anti-Pollution-Wirkstoff Purisoft® komplex, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi a negatívnym vplyvom prostredia a tiež probiotickú látku ECOSKIN®, ktorá podporuje obranyschopnosť pleti a pomáha jej zachovať si prirodzené prostredie. Navyše sú produkty bez hliníkových solí a veľmi dobre spolupracujú aj s makeupom. Pleť je po nich príjemná, jemnučká a na dotyk cítiť, že má dostatok vlahy. A len tak na okraj, ak by ste chceli komplet sadu, Balea má v ponuke aj pleťovú masku, ktorú si plánujem kúpiť hneď, keď na ňu pri návšteve predajne nezabudnem;)
Skúšali ste niektorý z produktov? Ktorý vás zaujal najviac?

1 komentár

  1. Mmm, to kokosové mliečko musí byť bomba. :) Mamina si kupovala to melónové, ale neviem, či ho už aj skúšala. :D A telové mlieka do sprchy nepoužívam, no toto vyzerá fakt zaujímavo!

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť