Alverde Paradise Beach | maskara a bronzujúci fluid

Ahojte, prajem vám krásnu stredu! ♥ 
Síce som v sobotu s nadšením privítala jeseň, viem, že sú medzi vami také, ktoré budú za letom smútiť. A preto som si na tento mesiac nechala ešte jeden článok s produktami, ktoré patria do letnej limitovanej edície privátnej značky dm Alverde. 
Ide o edíciu Paradise Beach, ktorá obsahuje pleťové masky, kamufláže, balzamy, špirály a bronzujúce fluidy a práve o posledných dvoch by som vám dnes chcela napísať.


Špirála je opäť jednou z takých, ktoré majú nevšedný tvar kefky a mne osobne pripomína kobru, i keď viem, že to musí znieť naozaj zvláštne :D. Mrzí ma, že sa mi nepodarilo ju zachytiť na fotke, no v skratke nejde o klasickú rovnú ani klasickú prehnutú. Štetiny sú syntetické a s kefkou sa aj napriek jej netradičnému tvaru veľmi dobre pracuje. Farba špirály je veľmi pekná sýta čierna, neotláča sa a ani sa nedrobí pod oči, takže jej výdrž veľmi chválim. Okrem toho je jej konzistencia akurát hustá a mihalnice zbytočne nezaťažuje ani nezlepuje.
Mihalnice sa ňou dajú pekne zvýrazniť a predĺžiť, dá sa bez najmenších problémov vrstviť, no nejaké výrazné zahustenie od nej nečakajte, rovnako ako úpravu či zmenu tvaru „mihalnicového vejára“, pretože ich ponecháva v prirodzenej polohe, ako môžete vidieť nižšie na fotkách pred a po. 
Celkovo som so špirálou spokojná a musím povedať, že ma veľmi príjemne prekvapila, keďže moja skúsenosť s prírodnou špirálou bola doteraz skôr negatívna, takže som veľmi rada, že som sa odhodlala ešte nejakú skúsiť a určite si viem do budúcna predstaviť, že by som skúsila ešte nejaké. 


Bronzujúci fluid ma oslovil najmä preto, že som v poslednom čase podľahla čaru tohto typu produktov či už v púdrovej alebo práve v tekutej podobe. Keď tento fluid porovnám s inými tekutými rozjasňovačmi a bronzermi, ktoré som skúsila, tak tento je oproti všetkým dosť tekutý, čo sa mne osobne páči, pretože jeho báza nie je silikónová ani mastná a tak ho môžem bez najmenších problémov používať aj ja s mastnou pleťou. 
Tiež sa mi na ňom páči jeho farba, ktorá nie je ani veľmi hnedá, ani veľmi žltá a na pleti vyzerá naozaj pekne. Dá sa s ním vytvoriť skutočne jemný finiš ale produkt je možné aj navrstviť a výsledný efekt zvýrazniť. Jeho pigmentácia však nie je natoľko silná, aby sa dali vytvoriť také tie ultra blyšťavé detaily (určite viete, čo mám na mysli). Doplňujúcim detailom mojej celkovej spokojnosti je aj jeho veľmi príjemná vôňa.Okrem týchto dvoch produktov som z tejto edície skúšala ešte aj pleťovú masku, ktorú som ale použila skôr, než mi napadlo ju tiež odfotiť. V každom prípade ale bola veľmi fajn, obsahovala jemné peelingové zrniečka a pleť bola po nej naozaj krásne jemná, hladká a vyživená. Takže ak by sa vám ešte podarilo ju uloviť, odporúčam skúsiť aj tú :) Čo ma mrzí je, že som si nezapísala ceny produktov, tak dúfam, že mi prepáčite, že vám ich tento krát nenapíšem, napriek tomu, že som ich v posledných článkoch už začala uvádzať :( 

Všimli ste si túto limitku? Zaujal vás nejaký produkt?

5 komentárov

 1. Aj napriek tomu, že sa po Alverde produktoch pozerám v DM-ke stále, limitku som nejako nespozorovala, každopádne veľmi ma zaujala ta špirála a maska, ktorú si spomenula :) Na pleťové masky som proste maniak a vždy rada skúšam a spoznávam nové!

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ani som nevedela, že Alverde má takéto špirály. Ale vyzerá dosť dobre. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. zišla by sa mi nová špirála,skočím kuk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Najviac ma zaujal fluid, vyzerá veľmi pekne a na tvári musí pôsobiť zaujímavým dojmom. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť