Tlačová konferencia k predstaveniu produktov Naj Oleari

Ahojte, prajem vám krásny deň!
Ako pravdepodobne viete z môjho instagramu, minulý piatok som sa zúčastnila tlačovej konferencie k predstaveniu novej talianskej značky dekoratívnej kozmetiky na našom trhu – Naj Oleari (jej názov sa číta rovnako, ako sa píše).
Napriek tomu, že u nás je to nováčik, v Taliansku má bohatú tradíciu siahajúcu až do roku 1916 do mestečka Magenta. Musím uznať, že pre mňa boli nesmierne zaujímavé viaceré informácie týkajúce sa tejto značky, napríklad to, že jej tvárou je Chiara Ferragni (a ak sa nemýlim aj jej sestra Valentina), ktorú veľmi rada sledujem a nesmierne obdivujem. Chiara vraj dokonca produkty sama testuje ešte predtým, ako sa dostanú do predaja a dokonca viacero produktov od Naj Oleari považuje za svoje „must have“.Ďalšou zaujímavosťou pre mňa bol fakt, že Naj Oleari je dcérska firma spoločnosti Euroitalia, ktorá zastrešuje napríklad aj luxusné značky Versace, Moschino či Missoni. Vďaka tomu, že sa na výrobe produktov okrem iných šikovných ľudí podieľali aj špičkoví parfuméri, dostala každá skupina produktov popri vlastnému symbolu na obale aj jednu zo štyroch naozaj prekrásnych vôní kvetinových lupienkov, ovocnej drene či marshmallows.
Keď už som spomenula tie symboly – ak ste si pozerali fotky produktov, určite ste si všimli, že sa na nich nachádzajú maličké obrázky čerešní, kvietkov, paliem a včielok. Ich použitie na konkrétnych produktoch nie je náhodné a vždy sa používajú na obaly určitej skupiny – kvietky na tvárové produkty, včielky na oči, čerešne na pery, palmičky na nechty a mašličky na doplnky, teda napríklad aj štetce, ktoré sú tiež v portfóliu značky a všetky sú vyrobené zo syntetických štetín.
Tiež je pre nich charakteristické, že produkty majú magnetické uzatváranie, čo je síce celkom praktické pri používaní, no nie pri fotení, nakoľko sa produkty nedajú len tak jednoducho uložiť vedľa seba, nakoľko funguje fyzika a navzájom sa od teba odťahujú.
Čo vidím ako naozaj veľké plus týchto produktov je, že nie sú testované na zvieratách a v ich zložení sa nenachádzajú parabény. V ich prospech u mňa hrá aj to, že sú 100% vyrobené v Taliansku a mne osobne je to teda veľmi sympatické.
Tak a teraz k samotnej konferencii. Konala sa v priestoroch hotela Lindner v miestnosti, ktorá bola naozaj krásne vyzdobená v ružových farbách, nechýbali vystavené produkty a tiež predajný panel, takže sme sa mohli pozrieť, ako majú byť produkty vystavené v predajni, čo bolo podľa mňa veľmi milé, nakoľko sme ich tak mohli vidieť (takmer) všetky naraz.
Bola pre nás, samozrejme, pripravená aj prezentácia so všetkými dôležitými informáciami o značke a produktoch, z ktorej som vám niekoľko podľa mňa podstatných a zaujímavých informácii vybrala a čítali ste ich už vyššie. Veľa z produktov sme tiež mohli skúsiť na vlastnej koži a spoznať ich štruktúru, vôňu či pigmentáciu.


Podľa mňa najzaujímavejšou aktivitou ale bola možnosť namiešať si vlastný odtieň rúžu a odniesť si ho v originálnom balení značky. Túto možnosť nakoniec využilo naozaj veľa dievčat a nechali sme si spraviť dokonca viacero „exemplárov“, aby sme sa mohli obdarovať aj navzájom. Ja som si odniesla okrem svojho aj rúž od Niky z Break The Rules a Kejmy z The World By Kejmy, z čoho mám veľkú radosť a ani sa mi nechce ich používať, no spravila som vám aspoň swatche, aby ste videli odtiene a nad ďalším využitím sa vážne zamyslím. Aj keď viem, že je lepšie veci všeobecne používať a minúť ako nepoužívať a vyhodiť pokazené. Verím ale, že všetky pochopíte moju dilemu. To isté sa koniec-koncov týka aj všetkých produktov, ktoré sme si z konferencie odniesli na testovanie... Jednoducho sú podľa mňa až príliš pekné.
A keď už som spomenula dievčatá, napíšem vám aj o tom najlepšom, čo som si z eventu „odniesla“, sú samozrejme spomienky na príjemné chvíle a noví priatelia. Respektíve staro-nový, keďže sa s dievčatami poznám online už dlhšie, ale veľa z nich som osobne stretla prvý krát, z čoho som sa naozaj veľmi veľmi tešila a pevne dúfam, že sa budeme môcť čoskoro vidieť znovu.Čo sa týka môjho názoru na samotné produkty, uprednostnila by som v tomto prípade skôr plnohodnotnú recenziu pred first impression, a preto si na ňu budeme musieť nejaký čas počkať, no dúfam, že vám to nebude prekážať. Ak by ste sa dovtedy chceli niečo spýtať alebo sa podeliť o svoje dojmy zo značky Naj Oleari, určite tak neváhajte spraviť dolu v komentároch.

Ak by ste chceli niečo skúsiť aj vy, produkty zoženiete v sieti parfumérií FAnn, pričom ich ceny sa pohybujú od 14€ za ceruzku na oči alebo odličovaciu micelárku po 26€ za korektor alebo púder.10 komentárov

 1. táto kozmetika je pre mňa novinkou, ale naozaj ma dostala! tie balenia, nádhera :) ešte ako to mali krásne nadekorované :) určite sa po nej najbližšie popozerám :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jú, aj ja som dnes vydala článok s naj oleari :D.
  a ty si fotila keď odtiahli žalúzie až... krásne ti vyšli všetky fotky! ♥.
  a dúfam, že ti môj odtieň bude dobre slúžiť, ja ten tvoj určite využijem! ^^.

  THE WORLD BY KEJMY | @LADY_KEJMY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky aj balenia, určite aj obsahom bude kvalitná :) Škoda, že som nebola, všetko vyzeralo úžasne :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jee, už jenom ty obaly jsou úžasné:D. O téhle značce jsem nikdy neslyšela, díky za tip:).
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak to vyzerá skvelo! Milujem takéto rozkošné obaly :) A celá akcia určite vyzerala tiež úžasne!

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty obaly produktů jsou fakt k nakousnutí! Možná bych nevěděla, jestli si dřív kousnout do toho sladkého a nebo právě do nich, heh :D

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Priznám sa, že značku nepoznám, ale má fakt pekné balenia. :) Hoci ceny sú na mňa privysoké. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Wau, jen podle fotek ta kosmetika vypadá skvěle, má úžasný design, ten se mi moc líbí :)), zatím o ní slyším poprvé, ale věřím, že ne naposled :). A věřím, že akce musela být moc fajn, také by se mi líbilo nechat si namíchat vlastní rtěnku, to muselo být moc zajímavé :)

  Malá Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 9. táto tlačovka bola naozaj veľmi príjemná, super atmosféra - len škoda, že som si nestihla vyrobiť svoj rúž :/

  OdpovedaťOdstrániť