Predstavenie noviniek GOSH na sezónu jeseň / zima 2018

Už je to niekoľko týždňov, dokonca viac ako mesiac, odkedy som sa zúčastnila tlačovej konferencie k predstaveniu noviniek na sezónu jeseň / zima 2018 od značky Gosh Copenhagen s prívlastkom NORDIC LIGHTS a dnes by som vám o tejto udalosti rada napísala niekoľko slov.


Event sa konal v priestoroch Cafe Del Centro v Eurovei a zúčastnili sa ho nielen blogerky ale, samozrejme, aj press či niekoľko celebrít. Za seba musím povedať, že k tejto značke mám vybudovaný špeciálny vzťah, nakoľko to bola prvá spoločnosť, s ktorou som ako blogerka začala spolupracovať ešte v roku 2012 na starom blogu. Okrem toho som na gympli mala spolužiačku, ktorej mamina pracuje vo FAnn-ke a vedela som od nej aj o produktoch, ktoré som sama nemala možnosť skúsiť. Kvôli tomu mi je táto značka naozaj blízka a som veľmi rada, že som sa mohla zúčastniť takejto konferencie práve pod jej záštitou.
V úvode nám boli predstavené všetky nové produkty, s ktorými Gosh prišiel na trh v aktuálnej sezóne. Išlo buď o úplné novinky alebo o inovované staršie produkty, ktoré už istý čas na trhu neboli dostupné. Neskôr nám Lukáš Kimlička ukázal niektoré dekoratívne produkty v akcii na Miss Gosh 2018 Kataríne Očovanovej (ktorá ola inak neskutočne krásna!).

Okrem samotného predstavenia bolo pre nás prichystané občerstvenie a takisto veľmi pekne naaranžované produkty, z ktorých mňa osobne najviac zaujala paletka očných tieňov a paletka rozjasňovačov. Páčilo sa mi, že súčasťou tohto eventu boli aj ilustrácie a ilustrované predmety úžasne talentovanej Danylea Art, o ktorých som vám niekoľko slov napísala už na Instagrame.


Musím povedať, že to bola veľmi príjemná akcia, na ktorej som opäť veľmi rada stretla veľa dievčat-blogeriek, vďaka ktorým sú tieto akcie vždy najlepšie a tiež som si odniesla celkom dosť noviniek na testovanie. Niektoré produtky som už skúsila, na iné sa stále ešte len chystám, no rada by som vám časom priniesla aj nejakú recenziu, ak by bol záujem :) 
Máte radi produkty od GOSH? Ktorý je váš najobľúbenejší?


8 komentárov

 1. Gosh ráda mám a právě jsem se asi zamilovala do toho lesku na rty, ten je tak boží ♥

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to muselo byt super xD moc se mi libi ta paletka!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gosh kozmetiku milujem =) a momentálne vedie lip oil. Inak Gosh má obecne skvelé riasenky :*

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekná akcoška. :) Gosh veľmi nepoužívam, mám taký pocit, že mám od tejto značky doma len jeden krémový rúž.

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tá nová paletka vyzerá skvelo, určite si ju kúpim :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. neviem prečo, ale Gosh ma vždy obchádzal...mala som za celý čas možno 1-2 produkty. a ani neviem prečo. je to podobné ako napríklad Pupa, ktorá sa mi veľmi páči, ale nikdy mi nenapadne, ísť si tam niečo kúpiť..a podobne aj Gosh, čo je škoda, pretože tá paletka vyzerá náhodou veľmi dobre! :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tak paletka mi práve vyrazila dych, je veľmi pekná, páči sa mi oveľa viac než ich predošlá. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 8. krásne fotky, škoda, že som sa nemohla zúčastniť, pretože tieto tlačovky mám veľmi rada ;)

  OdpovedaťOdstrániť