Tlačová konferencia Mary Kay a predstavenie prelomovej novinky

Pred viac ako mesiacom (ach, ten čas ale letí!!) som sa zúčastnila ďalšieho z úžasných stretnutí v priestoroch Mary Kay, aby som sa spolu s ďalšími dievčatami dozvedela o novinkách, ktoré si pre nás značka na nasledujúcu sezónu pripravila. 


Keďže som doteraz bola s Mary Kay len na raňajkách, takáto tlačovka v ich podaní bola pre mňa úplnou novinkou, no musím uznať, že aj takéto stretnutie bolo nesmierne príjemné. Hneď pri vstupe do priestorov kancelárií ma zaujala kvetinová fotostena, pri ktorej sme sa potom, samozrejme, fotili a dovnútra nás sprevádzal obláčik nádhernej novej vône Love Fearlessly, ktorá sa tiež pýšila pri vstupných dverách.Celá konferencia sa niesla v naozaj veľmi príjemnom duchu a pre mňa bolo naozaj veľmi milým prekvapením, že popri kozmetických poradkyniach a riaditeľke Mary Kay dostala priestor ako speakerka aj skvelá Veronika, ktorú sledujem už niekoľko rokov ešte od jej prvého blogu. Už tradične nám, blogerkám a novinárkam, boli predstavené novinky, ktoré značka pripravila na aktuálnu jesenno-zimnú sezónu, no všetkým im priam kraľoval nový vylepšený rad pleťovej kozmetiky Time Wise, ktorý prišiel s prelomovou 3D technológiou.


Všetky ženy, ktoré ho mali možnosť skúsiť, ho vykresľovali ako hotový zázrak, čo bolo na jednej strane veľmi zaujímavé, že sa dokázali zhodnúť v názore, na druhej strane ho opisovali ako naprostý zázrak, k čomu som sa chvíľkami stava dosť skepticky a bola som naozaj nesmierne zvedavá, kedy produkty vyskúšam sama na vlastnej pleti. Keďže na nich časom napíšem samostatnú recenziu, nechcem nič prezrádzať dopredu a tak vás nechám hádať, ako si myslíte, že moje testovanie zatiaľ prebieha a čo na produkty hovorím ja :)

Po konferencii (samozrejme, že kto stihol, tak aj pred) na nás čakalo opäť skvelé občerstvenie, ktoré Mary Kay teda vždy zvládne naprosto perfektne a aj ja s mojimi alergiami a  intoleranciami si vždy na niečom výborne pochutím, za čo klobúk dolu, pretože na to značky a catering myslia málokedy.

Dodatočne by som sa veľmi rada Mary Kay poďakovala za pozvanie, krásne chvíle v ich spoločnosti a skutočne štedré darčeky, ktoré som si z konferencie odniesla :)


2 komentáre

  1. Krásný, Mary jsem kdysi používala. Tyto konference jsou strašně fajn! Flakonek Love Fearlessly vypadá moc krásně ♥

    allaboutcandyslife

    OdpovedaťOdstrániť