ZOYA Christmas edition

♪♫ It´s beginning to look a lot like Christmas... eeeverywheeere you go ♪♪
Toto je bezkonkurenčne moja najobľúbenejšia tohtoročná vianočná pesnička. Minulý rok to bol Rudolf The Red Nosed Reindeer, teraz ale moje srdce ukradol Michale Bublé.
Vianoce tu máme už o týždeň a predpokladám, že sa na nich všetci (alebo aspoň väčšina z vás) tešíte podobne ako ja. Aj keď verím tomu, že tesne pred Štedrým dňom sa nikto z vás už veľmi nechce zaoberať nakupovaním, čo úplne chápem, no aj tak mám pre vás tip na jeden krásny darček, ktorý by určite potešil každú ženu. Navyše sa za ním nemusíte nikam naháňať, nakoľko si ho pohodlne objednáte k sebe domov.


Ide o naozaj nádhernú kolekciu štyroch lakov od značky Zoya Merry & Bright z e-shopu rajnehtu.cz a i keď oficiálne ide o vianočnú edíciu, odtiene týchto lakov sú podľa mňa tak úžasne nadčasové, že ich nie je problém nosiť počas celého (a každého) roka.
V jednoduchej elegantnej čiernej krabičke sa nachádzajú štyri skutočne veľké fľaštičky (15ml) v dvoch ružových a dvoch červených odtieňoch - Ellie, Mandy, Carmen a Marigold. Ak by som si mala vybrať len jeden, ktorý sa mi páči najviac, tak by som to nedokázala, nakoľko som si maximálne zamilovala všetky štyriČo sa týka odtieňov, Ellie a Carmen sú plné žiarivé farby, ktoré veľmi dobre kryjú už v prvej vrstve, kým Mandy a Marigold sú čiastočne priehľadné a na dosiahnutie plného krytia je potrebné ich navrstviť. Navzájom sa ale tak skvelo dopĺňajú a sú spolu kombinovateľné, že tento výber považujem za veľmi dobre premyslený.
Ja som pri svojom prvom lakovaní, ktorého výsledok je zachytený aj na fotkách nižšie, spojila červené odtiene tak, že v prvom kroku som si všetky nechty nalakovala odtieňom Carmen a v druhom som na ukazovák a prostredník navrstvila ešte Marigold, čiže sheer červenú so zlatými pigmentami.Čo sa mi na lakoch veľmi páči je ich rýchlosť schnutia, ktorá je naozaj obdivuhodná. Tiež by som naozaj chcela vyzdvihnúť finálny lesk, ktorý je naozaj vysoký a takmer ako gélový bez použitia topcoatu!
Čo sa týka výdrže lakov, tá mi prišla tiež veľmi dobrá. Ak by som nemusela, tak ich neodlakujem skôr ako po štyroch dňoch (len zdôrazňujem, že bez použitia topcoatu), pričom bežne laky dávam dole po dvoch dňoch. Dokonca zvládli aj (pre nich) náročné šesťhodinové sťahovanie nábytku a dôkladné upratovanie s naozaj minimálnym poškodením.

Ak by vás tieto odtiene neoslovili, na spomínanom e-shope nájdete rôzne edície darčekových setov, niektoré sú dokonca s rúžom na pery či v ďalších prekrásnych farebných kombináciách, z ktorých by som ja osobne najviac odporúčala asi Under The Mistletoe, All Wrapped Up či Sleigh Away

Čo hovoríte na kolekciu? Ktorá sa najviac páči vám?


2 komentáre