Výzva #2 | Get Your Life Toghether

Krásny prvoaprílový pondelok! ♥
Už vás dnes niekto napálil? Ja teda vôbec nie som fanúšičkou kanadských žartíkov, takže prvý apríl všeobecne nepatrí medzi moje obľúbené dni. Zároveň však dnes oslavuje narodeniny jeden z najdôležitejších ľudí v mojom živote, čo z neho zároveň robí výnimočné krásny deň :) 
Tento rok bude poznačený ešte jednou drobnosťou a to, že práve dnes vám prinášam historicky druhú  oficiálnu #CandyGrantChallenge.


Na rozdiel od prvej, táto bude mať trvanie len jeden mesiac a preto je ideálne začať dnes, no jednotlivé „úlohy“ sú podľa mňa natoľko jednoduché, že sa dajú aj dodatočne dobehnúť.
Rozhodla som sa ju nazvať Get Your Life Together, pretože som do nej zahrnula niekoľko oblastí, v ktorých drobné zmeny vedia spraviť veľký rozdiel v našom každodennom živote. Aspoň ja v to verím. Tými oblasťami sú Zákon príťažlivosti, decluttering, vnútorný rozvoj, stravovanie, financie, pohyb a, samozrejme, relax. Každej z týchto oblastí som v každom týždni venovala jeden deň. Myslím si, že jednotlivé úlohy nie sú nijakým spôsobom náročné či nesplniteľné, no napomôžu nám k tomu, aby sme sa cítili celkovo lepšie. Samozrejme, bolo by fajn v podobnom duchu pokračovať aj po skončení tohto mesiaca, no to nechám už na vás ;) 


A little goes a long way. Takže nepodceňujte ani tie najmenšie krôčiky a dôverujte procesu (vidíte, zase ten proces ;))
Držím vám palce, užívajte si slnečné jarné dni, bavte sa pri jednotlivých úlohách a budem naozaj rada, keď sa so mnou podelíte o fotky z plnenia druhej výzvy s hashtagom #CandyGrantChallenge ♥

2 komentáre