Vanity Table Makeover

Kde skladujete svoju dekoratívnu kozmetiku? Ja som si za posledných niekoľko rokov (teda odkedy mám vôbec nejaký makeup) prešla rôznymi spôsobmi skladovania - od nie úplne vhodného v košíčkoch v  kúpeľni cez skriňu na chodbe až po pekný toaletný stolík a musím povedať, že každé z týchto riešení malo čosi do seba a každé malo isté výhody i nevýhody. 
Najviac sa mi aj tak predsa len zapáčilo elegantné a ženské uskladnenie v kozmetickom stolíku, ktorý mi robil spoločnosť posledné približne dva roky.

Tak ako všetko a všetci na tejto planéte, mením sa i ja a môj vkus a tak som sa po spoločne strávenom čase rozhodla s mojim stolíkom rozlúčiť a zaobstarať si nový. Jednoducho sa mi už viac tak úplne nepáčil ten dievčensko-princeznovský zaoblený vzhľad a chcela som zmenu na niečo jednoduchšie, elegantnejšie, s rovnými líniami. Niečo viac nadčasové a moderné, i keď si stále myslím, že ten predchádzajúci, ktorý som predala, bol naozaj veľmi pekný a ďakujem mu za jeho služby (poznáte metódu Konmari, ktorá okrem iného učí k vďačnosti všetkým predmetom?)


Takže po tom, ako som stolík predala cez bazar, kúpila som si v IKEA nový. A keďže som už dlho túžila po akrylovom organizéri, prelustrovala som môj obľúbený protál na vyhľadávanie bytových doplnkov biano.sk, ktorý som objavila asi pred pol rokom a našla som HO tam! ♥ A keďže sa s Bianom poznáme a sú tam skvelí ľudia, tento organizér mi objednali a poslali, za čo ich zbožňujem a veľmi im ďakujem.

Takže som si splnila sen s krásnym jednoduchým a elegantným stolíkom, na ktorom tróni akrylový organizér. A keďže som na tomto mieste viac nechcela mať žiadne (a tento krát doslova ŽIADNE) nevyužívané produkty, pustila som sa do veľkého triedenia, po ktorom mi ostala asi len štvrtina všetkého, čo som tam zbytočne skladovala.No a vy sa nižšie môžete pozrieť na vlog z celej tejto premeny: 


10 komentárov

 1. Naozaj veľmi pekné. ;) Ja by som strašne chcela takýto stolík, ale vlastne vôbec nemám veľa dekoratívky, takže by mi bol nanič. :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne! ♥
   Rozumiem, no nikdy nevieš, možno jedného dňa :) Alebo si tam miesto dekoratívky zorganizuješ starostlivosť :)

   Odstrániť
 2. Nádherný remake, už sa neviem dočkať ďalšej prerábky svojej izby.. ty ma vždy vieš nakopnúť :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Je to bylo skvělé video! Tyhle organizační viděla mě moc baví, vždycky koukám co lidi používají atd :D Povedlo se ti to :)

  All about Candys life

  OdpovedaťOdstrániť
 4. milujem takéto články :) nový stolík je super :) vypadá to celé také "dospelejšie"

  WHEN PIGS FLY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne, naozaj. Som rada, že to tak na teba pôsobí, to som si želala :)

   Odstrániť
 5. To je ale veľká zbierka kozmetiky :-O inak video pútavo zostrihané a stolík ozaj vkusný :-)

  Mirka www.daysandjoys.com

  OdpovedaťOdstrániť