O mne

Ahoj a vitajte!

Volám sa Dominika a tento blog píšem pod pseudonymom Candy Grant. Mám 23 rokov, v súčasnosti bývam v Bratislave, som na voľnej nohe a popri tom blogujem, fotím a nakrúcam videá na YouTube.

Milujem Nirvanu a Lanu Del Rey, šteniatka, medenú a pastelové farby, kozmetiku, časopisy, čerstvú manikúru, keď mám ustlanú posteľ, diáre a zápisníky a všetko okolo toho. Veľmi rada líčim (seba i iných), tvorím, varím, skúšam, testujem, plánujem, organizujem, pestujem rastlinky, žijem a píšem - o tomto všetkom ♥
Pri tvorení obsahu môjho blogu sa snažím o to, aby články boli aspoň trochu užitočné, zaujímavé alebo aspoň nie nudné, avšak to, či sa mi to darí, musíte posúdiť vy :)


Tento blog nie je síce môj prvý, dúfam však, že bude už posledný. Založila som ho 1. októbra 2015 po asi piatich rokoch blogovania na iných stránkach. Snažím sa ho neustále vylepšovať, upravovať aj tie najmenšie detaily, zlepšovať kvalitu fotografií i samotných textov. Mojím cieľom je vytvoriť virtuálne miesto, kam sa moji čitatelia budú radi vracať, kde si oddýchnu a načerpajú inšpiráciu.


Od 1. novembra 2017 je aktívny aj môj YouTube kanál, ktorý nájdete TU a na ktorom sa venujem podobným témam ako na blogu. Keďže je to pre mňa úplne nové médium, postupne objavujem možnosti, ktoré mi ponúka. Som teda sama zvedavá, akým smerom sa bude uberať a budem veľmi rada, keď pri tom budete so mnou! :)

Dúfam teda, že sa vám bude u mňa páčiť! ♥