O mne

Ahoj a vitajte!

Volám sa Dominika a tento blog píšem pod pseudonymom Candy Grant. Mám dvadsaťdva rokov, v súčasnosti bývam v Bratislave, tri roky som študovala na na pedagogickej fakulte slovenský a anglický jazyk, no školu som nedokončila. V súčasnosti pracujem na jednej z bratislavských filiálok nemeckej drogérie (áno, vieme všetci, ktorá to je), skúšam písať články pre jedno z najväčších slovenských vydavateľstiev online magazínov  a mám podľa mňa celkom zaujímavé plány na môj ďalší sebarozvoj, o ktoré sa s vami veľmi rada podelím, keď budú aktuálne :)

Veľmi rada líčim (seba i iných), tvorím, varím, skúšam, testujem, žijem a píšem - o tomto všetkom ♥
Pri tvorení obsahu môjho blogu sa snažím o to, aby články boli aspoň trochu užitočné, zaujímavé alebo aspoň nie nudné, avšak to, či sa mi to darí, musíte posúdiť vy :)


Tento blog nie je síce môj prvý, dúfam však, že bude už posledný. Založila som ho 1. októbra 2015 po asi piatich rokoch blogovania na iných stránkach. Snažím sa ho neustále vylepšovať, upravovať aj tie najmenšie detaily, zlepšovať kvalitu fotografií i samotných textov. Mojím cieľom je vytvoriť virtuálne miesto, kam sa moji čitatelia budú radi vracať, kde si oddýchnu a načerpajú inšpiráciu.

Od 1. novembra 2017 je aktívny aj môj YouTube kanál, ktorý nájdete TU a na ktorom sa venujem podobným témam ako na blogu. Keďže je to pre mňa úplne nové médium, postupne objavujem možnosti, ktoré mi ponúka. Som teda sama zvedavá, akým smerom sa bude uberať a budem veľmi rada, keď pri tom budete so mnou! :)

Dúfam teda, že sa vám bude u mňa páčiť! ♥Žiadne komentáre