O mne

Foto: Katarína Sedláková
Ahoj!
Volám sa Dominika, mám 24 rokov, bývam v Bratislave, som na voľnej nohe a popri tom blogujem, fotím a nakrúcam videá na YouTube.
Milujem všetko pekné - od momentov a zážitkov až po najmenšie drobnosti a najväčšie hlúposti. Len tak pre predstavu sú to napríklad šteniatka, svetloružová a svetlomodrá... a tiež medená, kozmetika, časopisy, knihy, laky na nechty, cestovanie, zápisníky a diáre, pastelové zvýrazňovače, fotky, kaviarne, sladkosti, vôňu čerstvo opranej bielizne, moje rastlinky... No, veď viete. A, samozrejme, o tom všetkom aj píšem a nakrúcam.
Snažím sa, aby moje príspevky boli zmysluplné, inšpiratívne a niečo ľuďom odovzdávali. Úprimne dúfam, že sa mi to aspoň trochu darí.

Kedysi som bola typ „všetko alebo nič“, no v súčasnosti uprednostňujem iný prístup. Chcem, aby všetko bol proces a aby sa veci diali postupne, pretože len vtedy je možné dosiahnuť harmóniu. Po všetkom, čo sa stalo a nestalo v roku 2018 som sa na veci začala pozerať inak a tento pohľad sa snažím vniesť aj do svojich príspevkov.

Úplne prvý článok som publikovala v roku 2012. To bolo ešte na mojom prvom blogu s názvom Donny Writes. Odvtedy som prešla dlhú cestu až k súčasnému blogu Candy Grant, ktorý svojich čitateľov privítal 1. októbra 2015. Jeho nová éra potom začala v novembri 2017, kedy som začala nakrúcať videá na YouTube a nakoľko je to pre mňa stále relatívne nové médium, ktorého možnosti ešte stále postupne objavujem, som sama veľmi zvedavá, akým smerom sa všetko bude uberať.

Budem veľmi rada, keď pri tom budete so mnou a dúfam, že sa vám u mňa bude páčiť. ♥